کارگاه آموزش بازرسی و طراحی دیگهای بخار و آب داغ

شرکت مهندسی و بازرسی فنی آستا در پی برگزاری موفقیت آمیز دومین دوره تخصصی آموزش بازرسی ادواری دیگ بخار در مرداد ماه ۱۳۹۵ و به درخواست مکرر بسیاری از بازرسان، مسئولین کنترل کیفیت، طراحان و سازندگان دیگ بخار،‌ بر آن شده است تا کارگاه آموزش بازرسی و طراحی دیگهای بخار و آب داغ را برای تمامی متخصصان و فعالان حوزه دیگ بخار برگزار می نماید.

بازرسی دیگ بخار

مهندس امید صالحی مدرس کارگاه آموزش بازرسی و طراحی دیگهای بخار و آب داغ و مدیر عامل شرکت مهندسی و بازرسی فنی آستا، در خصوص محتوای دوره خاطرنشان ساخت که در این کارگاه آموزشی الزامات استاندارد ملی ایران در خصوص دیگ های بخار و آب داغ  ISIRI 4231 با تمام جزئیات تشریح خواهد شد. وی همچنین افزود: مطالب ارائه شده در این دوره منطبق با آخرین ویرایش استاندارد BS EN 12953 خواهد بود.

بازرسی دیگ بخار
زمان دوره :
۳۱ شهریور لغایت ۲ مهرماه ۱۳۹۵
مدرس :
مهندس امید صالحی
کارشناس و مدرس سازمان ملی استاندارد ایران
مشاور و مدرس مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت بهداشت کار
سرمایه گذاری دوره : 

۸۰۰٫۰۰۰ تومان

جهت ثبت نام، فرم درخواست را از این لینک دریافت نموده و پس از تکمیل، به شماره فکس ۴۴۲۸۲۹۰۲-۰۲۱ و یا به آدرس ایمیل info@astaco.ir یا به شماره تلگرام ۰۹۳۰۲۱۲۸۲۴۱ ارسال فرمایید.

شرکت مهندسی و بازرسی فنی آستـــــــا تنها شرکت دارنده هر ۳ مجوزبازرسی از مرکز تائید صلاحیت ایران ، سازمان ملی استاندارد ایران و مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت بهداشت کار در ایران

  • ارائه دهنده خدمات بازرسی و صدور گواهی سلامت  تاور کرین ، انواع جرثقیل ها ، کلایمر ، بالابر کارگاهی ،  لیفتراک ، دیگ بخار و مخازن تحت فشار ، سیستم ارتینگ و چاه ارت
  • ارائه دهنده خدمات آموزشی اپراتور تاور کرین و ریگری همراه با صدور گواهینامه

با ما تماس بگیرید : ۴۴۲۸۲۹۰۴-۰۲۱

!Your trusted associate, asta