مرکز آموزشی همکار سازمان ملی استاندارد

آموزش بی‌تردید در رشد و تعالی زندگی فردی و شغلی انسان و دگرگون نمودن آدمی و تحول حیاتی او جایگاهی بی‌بدیل دارد و می‌تواند نیروی محرکه سراسر زندگی انسان باشد. تمام اقشار جامعه در دستیابی به رشد و تعالی، نیازمند آموزش هستند و در این راستا کارکنان نیز به عنوان کارگزاران اصلی در سازمان‌ها، علی‌رغم بهره‌مندی از آموزش‌های رسمی و دانشگاهی، در جهت تطبیق با تحولات و تغییرات مداوم و نیازهای روزافزون شغلی خود نیازمند آموزش مستمر هستند.

مرکز آموزشی همکار سازمان ملی استاندارد

از سویی دیگر سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان متولی اصلی استاندارد سازی کالاها و خدمات در کشور،‌ عهده دار بحث مهم آموزش و ترویج استاندارد نیز هست. از این رو، سازمان ملی استاندارد ایران با برونسپاری خدمات آموزشی در حوزه های مختلف به شرکت های خصوصی زیر مجموعه، تحت عنوان مراکز آموزشی همکار سازمان ملی استاندارد و همچنین نظارت دقیق بر آن ها توانسته است گام ارزشمندی در تحول و ترویج مقوله آموزش در کشور داشته باشد

کدام شخصیت حقوقی می تواند مرکز آموزش همکار سازمان ملی استاندارد باشد؟

مراکز آموزشی همکار سازمان ملی استاندارد از میان شرکت های خصوصی متقاضی انتخاب می شوند. این شرکت ها بایستی بسته به حوزه های درخواستی از جدول مربوطه، فضا و امکانات آموزشی و کمک آموزشی را مهیا سازند. همچنین، هر مرکز آموزشی همکار سازمان ملی استاندارد بایستی اساتید مجرب را استخدام کرده و یا به صورت پاره وقت از خدمات آنان استفاده نماید. همه این اساتید انتخاب شده توسط مرکز آموزشی همکار سازمان ملی استاندارد با سازمان معرفی شده و سوابق آنان بررسی و ارزشیابی می شود.

همچنین فهرست مراکز آموزشی همکار سازمان ملی استاندارد در سایت سازمان در دسترس عموم قرار دارد. همه افراد حقیقی و حقوقی برای دریافت آموزش های تخصصی در حوزه های مختلف می توانند از خدمات آموزشی با کیفیت این مراکز استفاده کرده و پس از پایان دوره نیز گواهینامه با اعتبار سازمان ملی استاندارد دریافت نمایند.

شرکت بازرسی آستا، مرکز آموزش همکار سازمان استاندارد

شرکت آتی سازان تاسیسات ایرانیان (آستا) نیز با دریافت مجوز چندین سال است که مرکز آموزشی همکار سازمان ملی استاندارد بوده و نسبت به ارائه آموزش های تخصصی به متقاضیان در حوزه تخصصی خود اقدام نموده است. شرکت بازرسی آستا در حوزه های تخصصی ذیل به عنوان مرکز آموزشی همکار سازمان ملی استاندارد معرفی شده است:

 • بازرسی کالا
 • آموزش دوره های تدوین استاندارد
 • سیستم مدیریت
 • تجهیزات و فرآورده های نفتی
 • انرژی
 • برق و الکترونیک
 • مکانیک
 • فلز شناسی
 • خودرو و نیرو محرکه
مراکز آموزشی همکار سازمان ملی استاندارد
 • صنایع شیمیایی
 • صنایع پلیمر
 • صنایع غذایی
 • محصولات کشاورزی
 • ایمنی وسایل سرگرمی و کمک آموزشی کودکان
 • آب و آبفا
 • بسته بندی
 • فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • انفورماتیک سلامت
مرکز آموزش همکار

امکانات کمک آموزشی شرکت آستا

شرکت بازرسی آستا پس از سالیان متمادی تجربه در حوزه آموزش، توانسته است با ترکیب دانش و تجربه در حوزه های مختلف کاری خود، آموزش های بی نظیری را به مخاطبان و متقاضیان ارائه نماید. در این راستا، شرکت آستا با کمک تیم تخصصی خود اقدام به طراحی و ساخت ماکت ها و سیمولاتورهای آموزشی مختلف کرده است. در دنیای مدرن امروزی، کامپیوتر و لپ تاپ و ویدیو پروژکتور امکانات آموزشی محسوب نمی شوند، این ها ملزومات هر آموزشی هستند. امکانات آموزشی به تجهیزاتی اطلاق می شود که به سهولت فهم مطالب، عمیق تر شدن یادگیری و تجربی سازی امر آموزش کمک می کنند. با اتخاذ چنین رویکردی، شرکت بازرسی آستا به عنوان مرکز آموزشی همکار سازمان ملی استاندارد تلاش کرده است تا با ساخت شبیه ساز (سیمولاتور) تاورکرین و ماکت دیگ بخار شفاف در این مسیر قدم بردارد.

ماکت دیگ بخار
سیمولاتور تاورکرین

تقویم آموزشی

آموزشگاه آستا به عنوان مرکز آموزش همکار سازمان ملی استاندارد در بازه های شش ماهه تقویم آموزشی خود را تهیه کرده و برای تایید به سازمان ملی استاندارد ارسال می نماید. تقویم آموزشی مذکور با در نظر گرفتن نیاز متقاضیان طراحی و زمان بندی می شود. یکی از روش های نیازسنجی متقتضیان فرم ثبت نام کاربران منتشر شده در سایت آستا است. همه متقاضیان می توانند دروه های مورد نظر خورد را در فرم مذکور منعکس کرده و واحد آموزش شرکت آستا علاوه بر توجه به نیاز مخاطبان در طراحی تقویم آموزشی بعدی، در زمان مقتضی با کلیه متقاضیان تماس گرفته و ایشان را دعوت به شرکت در دوره های درخواستی خواهد کرد. شما متقاضی گرامی می توانید در هر زمان تقویم آموزشی شش ماهه جاری را در اینجا مشاهده نمایید.

همچنین می توانید با کلیک روی دکمه زیر تقویم آموزشی را دانلود و ذخیره نمایید. به یاد داشته باشید که در هر زمان می توانید با ارسال پیام به شبکه های اجتماعی آستا در همه پلتفرم ها، نسبت به دریافت تقویم آموزشی روی گوشی موبایل خود نیز اقدام فرمایید.

دانلود تقویم آموزشی
تقویم آموزشی آستا

شرکت بازرسی آستا در طی چندین سال سابقه آموزشی خود در این صنعت، دوره های متعددی را برای اشخاص و سازمان های مختلف برگزار کرده است. شما می توانید لیست دوره های آموزشی و همچنین عکس های دوره ها را در سایت شرکت بازرسی آستا ملاحظه فرمایید. علاوه بر آن، در صورت نیاز به هر دوره آموزشی می توانید در اینجا فرم درخواست را پر کرده تا کارشناسان واحد آموزش آستا با شما تماس بگیرند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های آموزشی آستا، نحوه ثبت نام، سرفصل دوره ها و نیاز به هرگونه کمکی در این خصوص با همکاران ما در واحد آموزش تماس بگیرید.

دوره های آموزشی
۰۲۱-۴۹۱۹۷۰۰۰

در اینجا با برخی از دوره های شرکت آستا به عنوان مرکز آموزشی همکار سازمان ملی استاندارد آشنا شوید.