بازرسی و صدور گواهینامه سلامت

همزمان با صنعتی شدن جوامع و افزایش میزان بهره گیری از تجهیزات صنعتی اهمیت مبحث بازرسی و صدور گواهینامه سلامت دو چندان می‌شود. به منظور رعایت ایمنی تجهیزات و پیشبرد کار،استاندارد مربوط به هر تجهیز توسط سازمان ملی استاندارد ایران و همچنین سازمان‌های جهانی تهیه و تدوین گردیده است.

آستا

شرکت بازرسی مهندسی آستا مفتخر است با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب و دریافت کلیه مجوزهای مورد نیاز از سازمان‌های ذیربط، شما عزیزان را در این امر مهم همراهی کند. برای مشاوره، بازرسی و صدور گواهینامه سلامت و همچنین هماهنگی دوره‌های آموزشی با شماره ۴۹۱۹۷۰۰۰ (۰۲۱)  تماس بگیرید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید به صورت مستقیم با شماره موبایل ۰۹۱۲۶۱۹۹۸۴۹ تماس حاصل فرمایید.

به منظور تسهیل روند ارتباط شما با مجموعه آستا، برای ثبت درخواست بازرسی روند زیر را مطالعه فرموده و در صورت نیاز با ما تماس حاصل فرمایید.

بازرسی و صدور گواهینامه سلامت

مراحل بازرسی و صدور گواهینامه سلامت

 1. تماس با شرکت بازرسی مهندسی آستا ۴۹۱۹۷۰۰۰-۰۲۱ (یا ارسال درخواست از طریق ایمیل info@astaco.ir و ارسال فکس به ۴۴۲۸۲۹۰۲  و ارسال از طریق تلگرام  به شماره ۰۹۳۹۹۵۵۱۴۸۷)
 2. اعلام لیست تجهیزات همراه با تعداد و ظرفیت هریک
 3. ارسال پیش فاکتوراز طرف شرکت آستا
 4. تایید پیش فاکتور از سوی درخواست کننده
 5. پرداخت هزینه بازرسی طبق پیش فاکتور
 6. تایید پرداخت توسط واحد مالی
 7. برنامه ریزی بازرسی و اعزام نیروی متخصص به محل پروژه
 8. بررسی وضعیت تجهیز توسط تیم بازرسی و تایید مدیر فنی بخش مربوطه
 9. در صورت عدم تایید تجهیز مورد بازرسی، موارد عدم انطباق طی گزارشی مدون و تصویری به کارفرما ارسال می‌گردد و مدت زمان رفع موارد عدم انطباق دو ماه می‌باشد.
 10. تماس از طرف کارفرما پس از رفع عیوب جهت تعیین زمان بازرسی دوم
 11. صدور گواهینامه سلامت پس از انجام بازرسی دوم و رفع موارد عدم انطباق و تایید مدیر فنی بخش مربوطه
 12. درصورت تایید دستگاه در بازرسی اول، پس از تایید مدیرفنی صدور گواهینامه سلامت انجام می‌پذیرد.
 13. ارسال گواهینامه به درخواست کننده

باعث فخر و مباهات مجموعه آستا همین بس که همگام با اهداف اقتصادی و تجاری خود، قدمی موثر در تامین ایمنی در صنعت، ایجاد آرامش در حین انجام کار، کاهش حوادث کار و کاهش هزینه ها در عین  افزایش بهره‌وری برای شما کارفرمایان گرامی، برمی‌دارد. به این منظور به اطلاع می‌رساند کلیه بازرسی های دوم در شرکت بازرسی و مهندسی آستا بدون هزینه و به صورت کاملاً رایگان انجام می‌پذیرد.

شرکت بازرسی مهندسی آستـــــــا تنها شرکت دارنده هر ۳ مجوز بازرسی از مرکز تائید صلاحیت ایران ، سازمان ملی استاندارد ایران و مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت بهداشت کار در ایران

 • ارائه دهنده خدمات بازرسی و صدور گواهی سلامت تاورکرین ، انواع جرثقیل ها ، کلایمر ، بالابر کارگاهی، لیفتراک ، دیگ بخار و مخازن تحت فشار، سیستم ارتینگ و چاه ارت، بازرسی آسانسور، بازرسی جوش و NDT
 • ارائه دهنده خدمات آموزشی اپراتور تاور کرین و ریگری همراه با صدور گواهینامه

برای مشاوره، بازرسی و دریافت گواهینامه سلامت با ما تماس بگیرید : ۴۹۱۹۷۰۰۰-۰۲۱

!Your trusted associate, asta