شرکت بازرسی مهندسی آستا دوره آموزش تخصصی طراحی و بازرسی دیگ بخار و آب داغ را برای تمامی متخصصان و فعالان این حوزه برگزار می نماید.

دوره طراحی و بازرسی دیگ بخار و آب داغ با تدریس استادانه جناب آقای مهندس صالحی، مدیر عامل شرکت آستا، کارشناس و مدرس سازمان ملی استاندارد ایران و همچنین مشاور و مدرس مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت و بهداشت کار در محل دفتر مرکزی شرکت آستا در تهران برگزار می‌گردد.

طراحی و بازرسی دیگ بخار

با توجه به پیچیدگی‌های مباحث طراحی دیگ بخار، در دوره مذکور از ماکت شفاف دیگ بخار که به دست توانمند کارشناسان شرکت آستا طراحی و ساخته شده استفاده خواهد شد. استفاده از این قبیل وسایل کمک آموزشی نقش مهمی در غنای آموزش‌های تئوری ایفا می‌نماید.

مدت دوره فوق‌الاشاره ۲۴ ساعت (سه روز) بوده و در روزهای ۲۱ و ۲۲ و ۲۳ خردادماه سال ۱۳۹۸ برگزار می‌گردد. این دوره در راستای ارتقای دانش فنی بازرسین دیگ بخار آب داغ و منطبق با استاندارد ملی ISIRI 4231 و BS EN 12953  برگزار می‌گردد.
لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۹۱۹۷۰۰۰-۰۲۱ تماس گرفته و یا برای ثبت نام فرم مربوطه را از اینجا دانلود نموده و پس از تکمیل برای ما به آدرس ایمیل info@astaco.ir  و یا شماره تلگرام ۰۹۳۹۹۵۵۱۴۸۷ ارسال فرمایید.


شرکت بازرسی مهندسی آستـــــــا تنها شرکت دارنده هر ۳ مجوز بازرسی از مرکز تائید صلاحیت ایران ، سازمان ملی استاندارد ایران و مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت بهداشت کار در ایران

  • ارائه دهنده خدمات بازرسی و صدور گواهینامه سلامت تاورکرین ، انواع جرثقیل ها ، کلایمر ، بالابر کارگاهی، لیفتراک ، دیگ بخار و مخازن تحت فشار، سیستم ارتینگ و چاه ارت، بازرسی آسانسور، بازرسی جوش و NDT
  • ارائه دهنده خدمات آموزشی اپراتور تاور کرین و ریگری همراه با صدور گواهینامه

برای مشاوره، بازرسی و آموزش ا ما تماس بگیرید : ۴۹۱۹۷۰۰۰-۰۲۱

!Your trusted associate, asta