سومین دوره تخصصی آموزش بازرسی ادواری دیگ بخار

شرکت مهندسی و بازرسی فنی آستا سومین دوره تخصصی آموزش بازرسی ادواری دیگ بخار را برای تمامی متخصصان و فعالان حوزه دیگ بخار و همچنین داوطلبان آزمون مشاورین مرکز تحقیقات برگزار می نماید.

شرکت مهندسی و بازرسی فنی آستــــــــــــا در راستای افزایش ایمنی عملیات باربرداری و نهادینه کردن بازرسی های روزانه، هفتگی،‌ماهانه و سالیانه برای انواع جرثقیل ها و آشنا ساختن پرسنل مرتبط به جرثقیل و امور باربرداری با اصول و روشهای بازرسی جرثقیل، در نظر دارد کارگاه آموزشی بازرسی انواع جرثقیل و لیفتراک را به مدت ۴ روز از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۵ تیرماه سال ۹۶ برگزار نماید.

بازرسی دیگ بخار

فلذا از تمامی علاقمندان دعوت می شود فرم ثبت نام را  دانلود نموده و پس از تکمیل، به آدرس ایمیل این شرکت info@astaco.ir  و یا شماره تلگرام  ۰۹۳۰۲۱۲۸۲۴۱  ارسال فرمایند.

[download id=”1216″]

محتوای دوره :

– آشنایی با انواع دیگ بخار
– تشریح الزامات بازرسی ادواری دیگ بخار و مخازن تحت فشار
– نحوه انجام تست هیدرواستاتیک
– نحوه انجام تست ضخامت سنجی و محاسبات مربوطه
– نحوه انجام تست تجهیزات کنترلی
– تشریح کلیه عیوبی که ممکن است در بازرسی با آنها برخورد نماییم
– چگونگی ارایه راهکارهای تعمیراتی در صورت مواجهه با عیوب

شرکت مهندسی و بازرسی فنی آستـــــــا تنها شرکت دارنده هر ۳ مجوزبازرسی از مرکز تائید صلاحیت ایران ، سازمان ملی استاندارد ایران و مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت بهداشت کار در ایران

  • ارائه دهنده خدمات بازرسی و صدور گواهی سلامت  تاور کرین ، انواع جرثقیل ها ، کلایمر ، بالابر کارگاهی ،  لیفتراک ، دیگ بخار و مخازن تحت فشار ، سیستم ارتینگ و چاه ارت
  • ارائه دهنده خدمات آموزشی اپراتور تاور کرین و ریگری همراه با صدور گواهینامه

با ما تماس بگیرید : ۴۴۲۸۲۹۰۴-۰۲۱

!Your trusted associate, asta