کارگاه آموزشی بازرسی انواع جرثقیل

دپارتمان آموزشی شرکت مهندسی و بازرسی فنی آستا در پی برگزاری موفقیت آمیز چندین دوره آموزشی و بازرسی در سال جاری، به درخواست مکرر بسیاری از بازرسان، مسئولین HSE ، دست اندرکاران حوزه بازرسی جرثقیل و بسیاری دیگر از علاقمندان،‌ بر آن شده است تا کارگاه آموزشی بازرسی انواع جرثقیل را برای تمامی متخصصان و فعالان حوزه جرثقیل برگزار می نماید.

دوره مذکور توسط مدرسین با سابقه، مهندس امید صالحی کارشناس و مدرس سازمان ملی استاندارد، مشاور و مدرس مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت بهداشت کار و مدیر عامل شرکت مهندسی و بازرسی فنی آستا و مهندس محمد قزلو، بازرس ارشد شرکت آستا و مدرس دوره های تخصصی جرثقیل و ایمنی برگزار خواهد شد.

 در این کارگاه آموزشی الزامات استانداردهای  ASME B30.3 و ASME B30.2 و ASME B30.5 و  ASME B30.9  با تمام جزئیات تشریح خواهند شد.

آموزش بازرسی جرثقیل
زمان دوره :
۲ لغایت ۴ آذرماه ۱۳۹۵
مدرس :
مهندس امید صالحی
کارشناس و مدرس سازمان ملی استاندارد ایران
مشاور و مدرس مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت بهداشت کار
مهندس محمد قزلو
بازرس ارشد شرکت آستا
مدرس دوره های تخصصی جرثقیل و ایمنی
سرمایه گذاری دوره : 

۸۰۰٫۰۰۰ تومان

جهت ثبت نام، فرم درخواست را از این لینک دریافت نموده و پس از تکمیل، به شماره فکس ۴۴۲۸۲۹۰۲-۰۲۱ و یا به آدرس ایمیل info@astaco.ir یا به شماره تلگرام ۰۹۳۰۲۱۲۸۲۴۱ ارسال فرمایید.

شرکت مهندسی و بازرسی فنی آستـــــــا تنها شرکت دارنده هر ۳ مجوزبازرسی از مرکز تائید صلاحیت ایران ، سازمان ملی استاندارد ایران و مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت بهداشت کار در ایران

  • ارائه دهنده خدمات بازرسی و صدور گواهی سلامت  تاور کرین ، انواع جرثقیل ها ، کلایمر ، بالابر کارگاهی ،  لیفتراک ، دیگ بخار و مخازن تحت فشار ، سیستم ارتینگ و چاه ارت
  • ارائه دهنده خدمات آموزشی اپراتور تاور کرین و ریگری همراه با صدور گواهینامه

با ما تماس بگیرید : ۴۴۲۸۲۹۰۴-۰۲۱

!Your trusted associate, asta