بازرسی فنی و اهمیت آموزش آن

بازرسی فنی و مباحث مرتبط با آموزش آن، سنگ بنای تضمین ایمنی کار در صنعت می‌باشد. آکادمی آستا، دپارتمان تخصصی آموزش بازرسی فنی و ایمنی تاسیس شده توسط شرکت مهندسی و بازرسی فنی آستا می‌باشد.

شرکت بازرسی و مهندسی آستا پس از سالها تجربه در حوزه بازرسی فنی و ایمنی، هم اکنون در جهت در دسترس قرار دادن آموزش برای همه علاقمندان اقدام به تاسیس آکادمی آستا، دپارتمان تخصصی آموزش بازرسی فنی غیرحضوری نموده است.

با توجه به رشد و پیشرفت چشمگیر رسانه و سهولت دسترسی همگان به اینترنت در سالیان اخیر، نیاز مبرم به عدالت آموزشی و همچنین اعتقاد راسخ مجموعه آستا به نقش حیاتی آموزش بازرسی در ارتقای کیفیت بازرسی ها و به تبع آن کاهش حوادث کار،‌ بر آن شدیم تا با راه اندازی آکادمی آستا سهمی هر چند کوچک در توسعه آموزش بازرسی و ایمنی داشته باشیم.

آموزش از طریق شبکه‌های اجتماعی

ویدیو کلیپ های کوتاه با محوریت استاندادهای داخلی و خارجی توسط جمعی از متخصصان امر بازرسی به صورت روزانه و هفتگی تهیه و از طریق پیام رسان اینستاگرام و تلگرام (@astaacademy) به صورت رایگان در اختیار عموم علاقمندان قرار خواهد گرفت.

امیدواریم که به مصداق “زکات علم نشر آن است” مجموعه آستا هم بتواند تجربه سالیان متمادی خود در امر آموزش بازرسی و ایمنی را در دسترس علاقمندان این حوزه قرار دهد. بر شما مخاطبان محترم نیز فرض است که به رسم دیرین، همزمان با حمایت بی دریغ همیشگی تان، پیشنهادات ارزشمند خود را برای ما ارسال نموده تا رشد و توسعه همه جانبه را همه باهم تجربه کنیم.


شرکت مهندسی و بازرسی فنی آستـــــــا تنها شرکت دارنده هر ۳ مجوزبازرسی از مرکز تائید صلاحیت ایران ، سازمان ملی استاندارد ایران و مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت بهداشت کار در ایران

  • ارائه دهنده خدمات بازرسی و صدور گواهی سلامت  تاور کرین ، انواع جرثقیل ها ، کلایمر ، بالابر کارگاهی ،  لیفتراک ، دیگ بخار و مخازن تحت فشار ، سیستم ارتینگ و چاه ارت
  • ارائه دهنده خدمات آموزشی اپراتور تاور کرین و ریگری همراه با صدور گواهینامه

با ما تماس بگیرید : ۷۰۰۰ ۴۹۱۹ ۰۲۱

!Your trusted associate, asta

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

By |۱۳۹۸/۲/۲۲ ۸:۰۰:۱۹دی ۲۴ام, ۱۳۹۷|اخبار جدید|۰ Comments

Share This Story, Choose Your Platform!

About the Author:

Leave A Comment

Go to Top