Loading...
شرکت بازرسی آستا۱۴۰۲/۱۱/۲۹ ۷:۲۳:۵۴
شرکت بازرسی آستا

تاسیس شرکت بازرسی آستا

شرکت بازرسی آستا (آتی سازان تاسیسات ایرانیان) در سال ۱۳۸۹  توسط مهندس امید صالحی پایه گذاری شد. زمینه کاری شرکت در ابتدای تاسیس به بازرسی ادواری دیگ بخار، مخازن تحت فشار و همچنین بازرسی حین ساخت محدود بود. با گذشت زمان، شرکت بازرسی آستا راه رشد و توسعه را پیش گرفت و به مرور با جذب و آموزش متخصصان در حوزه‌های مختلف، با دریافت مجوزهای لازم از مرکز تایید صلاحیت شرکت‌های بازرسی، وزارت کار و سازمان ملی استاندارد ایران حوزه های بازرسی خود را در صنایع مختلف گسترده کرد.

خدمات شرکت بازرسی آستا

این شرکت هم اکنون با داشتن چندین شعبه و نمایندگی در داخل و خارج از ایران، خدمات خود را به مشتریان سراسر ایران و جهان ارائه می دهد. حوزه های کاری شرکت بازرسی آستا شامل بازرسی کالا (سورویانس) در مبدا و مقصد، بازرسی و نمونه برداری از کالاهای داخلی، بازرسی دیگ بخار و مخازن تحت فشار، بازرسی انواع جرثقیل و تجهیزات بالابری، بازرسی آسانسور، تست چاه ارت و سیستم ارتینگ و صاعقه گیر، بازرسی ماشین آلات معدنی و ساختمانی و لیفتراک، بازرسی جوش و انجام انواع روش های تست غیرمخرب (NDT) و بازرسی مخازن کرایوژنیک (مخازن دوجداره ذخیره اکسیژن) می شود.

جهت آشنایی بیشتر با خدمات شرکت بازرسی آستا ، لطفا کاتالوگ شرکت را دانلود نمایید.

آموزش بازرسی فنی

شرکت بازرسی آستا (آتی سازان تاسیسات ایرانیان) با اخذ صلاحیت آموزشی از سوی سازمان ملی استاندارد ایران ، سازمان فنی و حرفه‌ای و همچنین مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار به عنوان مرکز آموزش همکار با پشتوانه اساتید مجرب و متخصص خود آماده ارائه خدمات آموزشی در حوزه‌های مرتبط است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌های آموزشی با شماره ۷۰۰۰ ۴۹۱۹-۰۲۱  تماس حاصل فرمایید.

دوره‌های آموزش بازرسی مربوط به همه زمینه‌های بازرسی و استانداردهای مرتبط از جمله آموزش طراحی و بازرسی دیگ بخار و آب‌داغ و مخازن تحت فشار و دیگ بخار و آب‌گرم، آموزش بازرسی ادواری دیگ بخار و مخازن تحت فشار، آموزش ایمنی و اپراتوری جرثقیل برجی (تاورکرین)، جرثقیل سقفی و دروازه‌ای و موبایل، آموزش ایمنی و اپراتوری بالابر کارگاهی، آموزش ریگری (کمک اپراتور جرثقیل)، آموزش ایمنی و بازرسی لیفتراک، آموزش ایمنی برق و سیستم ارت و آموزش بازرسی آسانسور نیز از خدمات شرکت بازرسی آستا محسوب می شوند. برای مشاهده عناوین و سرفصل دروه‌های آموزشی و اساتید برگزارکننده دوره به تفکیک، بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره بازرسی فنی

شرکت بازرسی آستا به پشتوانه توان فنی، نیروهای متخصص و کارآزموده و سوابق علمی و تحقیقاتی در خصوص تدوین و اجرای استانداردها، آماده ارائه خدمات مشاوره استانداردسازی و بازرسی در زمینه بازرسی کالا (وارداتی و صادراتی)، بازرسی دیگ بخار و مخازن تحت فشار، بازرسی جرثقیل و تجهیزات بالابری، بازرسی آسانسور، بازرسی چاه ارت و سیستم ارتینگ، بازرسی ماشین آلات، بازرسی جوش و تست غیرمخرب (NDT) و بازرسی مخازن کرایوژنیک به متقاضیان عزیز هست.

اگر فکر می‌کنید تجربیات و توان فنی شرکت بازرسی آستا در هر بخشی و به هر نحوی می تواند برای شما مثمر ثمر باشد، حتماً با ما تماس بگیرید.

مقالات

Go to Top